• Komunikat dla osób określanych jako OZDROWIEŃCY, którzy ... Zobacz wicej
  • Informacje o koronawirusie, zasady kwarantanny, dla seniorów i obcokrajowców Zobacz wicej
  • Przyjdź na wizytę maksymalnie 5 minut wcześniej w maseczce i Zobacz wicej
  • 1

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  PALOMED Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Słowackiego 11, 35-060 Rzeszów, NIP 8133276426 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem 0000114694, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,tel.17 85 38 858
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) ww. Rozporządzenia, w celach informacyjnych o nieobecnościach lekarzy i innych ważnych wydarzeniach w naszych przychodniach i będą udostępniane  innym podmiotom wyłącznie na podstawie przepisów prawa.
  3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora  dostępu do swoich  danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo  do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo  do przenoszenia danych.
  4. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  5. Niniejsze dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie informacji.
  6. Podanie danych jest fakulatywne, lecz  brak ich podania uniemożliwi przesyłanie Pani/Panu informacji wskazanych w pkt.2 
  7. Pani/Pana dane nie będą polegały profilowaniu.

Drukuj  

Nieobecności lekarzy

No articles to show.

Menu Boczne

Nieobecności lekarzy
No articles to show.