kar ban reh ban usg ban med ban

b1

Współpracujemy z

ALAB laboratoria
Opieka medyczna dla firm
Ratownictwo medyczne
Prywatna opieka medyczna
Protetyka słuchu
IPL-e iPulse charakteryzują się najwyższą skutecznością i bezpieczeństwem wykonywania zabiegów, a ich funkcjonowanie oparte jest na przełomowej technologicznie i wykorzystywanej jedynie w tych urządzeniach formule tzw. "kwadratowego impulsu." Technologia kwadratowego impulsu została opatentowana i w żadnym innym urządzeniu IPL nie jest stosowana. Jest to technologia wykazująca się najwyższym bezpieczeństwem i skutecznością zabiegową dowiedzionymi w trakcie kilkuletnich badań klinicznych.
Dzięki tej technologii możliwa jest najwyższa efektywność i bezpieczeństwo wykonywania zabiegów:

 

  • TRWAŁEJ DEPILACJI (włosy o różnej grubości i kolorze),
  • USUWANIA SKAZ PIGMENTOWYCH,
  • USUWANIA SKAZ NACZYNIOWYCH,
  • USUWANIA ZMIAN TRĄDZIKOWYCH,
  • WYKONYWANIA ZABIEGU ODMŁADZANIA

IPL-e iPulse mają nadany Europejski Certyfikat Medyczny i Certyfikat ISO, a bezpieczeństwo i skuteczność wykonywania zabiegów tymi IPL-ami została potwierdzona przez Amerykańską Agencję Leków i Żywności /FDA/. 

Do wykonywania zabiegów wykorzystywana jest tylko jedna, bardzo lekka głowica z dużą kwarcową końcówką o powierzchni 8,9 cm2, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza wykonywanie zabiegów. Efektywność zabiegowa jest na pełnej powierzchni skóry pod końcówką tj. na 8,9 cm2 - co oznacza, że nie ma strat energii. Istnieje możliwość zastosowania tzw. mini bloku z końcówką o powierzchni 3.3 cm2, co umożliwia kumulowanie energii w wybranych obszarach zabiegowych i wykonywanie zabiegów w miejscach trudno dostępnych. Wymiana mini bloku zajmuje kilkanaście sekund! Urządzenie może być ponadto wyposażone w dodatkowy schładzacz skóry, który jeszcze bardziej podnosi komfort przeprowadzania zabiegu zarówno dla operatora jak i pacjenta.

IPL iPulse posiada tryb 5 prostych programów dla początkujących użytkowników, w których urządzenie samo dobiera odpowiednie parametry w zależności od typu skóry i rodzaju wykonywanego zabiegu oraz tryb 16 programów profesjonalnych, w których to operator decyduje o wartości wszystkich parametrów.

Sprzęt mało używany w przychodni. Po przeglądzie serwisowym.

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Web Statistics